HAKKIMIZDA

Deneyimli personeli ve kalite anlayışı ile nargile ve tütün alanında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan nargile mağazamız, kurulduğu günden bu yana nargile severlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Ankara’da nargile konusunda en iyi olarak gösterilen mağazamızda her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle profesyonel kalitede nargile ve nargile malzemeleri satılmaktadır..

Siz de kaliteli bir nargile takımınına ihtiyaç duyduğunuzda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlayan mağazamızdan destek alabilirsiniz. Mağazamız deneyimli çalışanları güler yüzlü hizmet anlayışları ile kaliteli ve uygun fiyatlı nargile ve nargile malzemeleri sağlamaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir nargileye ihtiyacı duyduğunuzda mağazamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

NARGİLE MALZEMELERİ SATIŞ SİTESİ

nargilemalzemeleri.com; yılların geleneğiyle oluşmuş nargile sektörüne tümüyle yeni bir anlayış getirmek için 22 Mart 2019 tarihinde girdi. Hızla genişleyen nargile sektörüne müşteri memnuniyetini ön planda tutmayan firmalara karşı müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla adım attı. Dünya ve Türkiye de gelişen nargile sektöründe ki yenilikleri takip ederek yeni ürünleri nargile severler ile buluşturdu. Aynı zamanda üreticilerle beraber ARGE çalışmaları yaparak birinci sınıf işçilik ile yeni ve kaliteli ürünleri nargile piyasasına sürdü. Nargile geleneğinin en genç üyelerinden olmakla birlikte; nargile sektörüne olan tutkusu ile birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak disiplinli bir şekilde tüm zorluklara rağmen günden güne büyüyerek gelişmeye devam etmektedir. Bizi seçen ve takip eden nargile severlere en içten şükranlarımı sunarak yazımı bitiriyorum.

Nargilemalzemeleri.com nasıl kuruldu?

Aslına bakarsanız ben günlük hayatında nargile kullanan sıradan bir kişiyim. 15 Ocak 2019 tarihinde  ‘güvenilir’ dedikleri nargile malzemesi satan bir firma ile sorun yaşadım.. detay vermek gerekirse sipariş ettiğim ürün kargoda kırılmış bende kargoyu açarken kutunun içerisindeki seslerden dolayı video çektim ama firma paketleme hatasını kabul etmedi. tabi bende yeni bir şişe almak zorunda kaldım. Sonra düşündüm bu ilgisiz kişiler E-Ticaret ile bu işi yapabiliyorlarsa bende yaparım dedim.. Nargile severler de benim karşılaştığım gibi sorunlarla karşılaşmasın diye 22 Mart 2019 tarihinde bu web sitesini kurdum.. ve macera başladı..

Ürün paketleme ve kargo takibi konusunda gerekli hassasiyeti gösteriyoruz ve bizden nargile malzemesi alan müşterilerimizden kargoyu açarken video çekmelerini özellikle talep ediyoruz. Neden diyeceksiniz değil mi? Bu iyi niyetimizi suistimal etmeye çalışan bir kaç kişi oldu bu yüzden video talep ediyoruz.

Satın aldığınız nargile malzemesi kırık mı çıktı?

Sipariş detaylarını bize mail atın mağduriyetinizi en kısa sürede giderelim..